Hakkımızda

Eqru , marka yönetimi ve dekorasyon alanındaki deneyimlerimizden yola çıkılarak kurulmuştur. Sektördeki benzer ürünlere sahip firmalara gore; farklılaşmayı hedef almış, ürünlerinde kişiselleştirmeye gitmiş ve kaliteyi en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.

Eqru ürünleri tamamen %100 Doğal ahşap ve el yapımı dizaynlardan oluşmaktadır. Eqru’yu farklı kılan ise tüm ürünlerin sizin adınıza özel oluşudur. Günümüzde kişiselleştirme gittikçe önem kazanmaktadır. Kişiye özel isimli içecekler, kişiselleştirilmiş kıyafetler, bireysel kampanyalar …. Hepsi günümüzde müşteri odaklı çalışmalardır. Eqru ile biz de kendinize alacağınız ürünün size özel ya da hediye edeceğiniz ürünün hediye alananın ismine özel olmasını istedik…

Ustalarımızın elinden çıkan Eqru ürünleri ‘Country Stil’inde olup, alışılagelmiş kalıpların dışındadır. Eskitilmiş, ve ham ağaç formunu korunmuş dekoratif ürünlerdir. Tekstil ürünlerimiz ekru rengi tonlarında olup, yine country stilde el işçiliği ile hazırlanmıştır.

Hedefimiz, ürünlerimizi kullanan müşterilerimize kendilerini özel hissettimek ve ürünlerimizin keyifle kullanmasını sağlamaktır.